Streetview Ter Hoogestraat 31 Breda

Ter Hoogestraat 31, 4834 EC Breda

218 m² Bouwjaar 2000

Ter Hoogestraat 31 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 326 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
326 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ter Hoogestraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Breda

5990 Inwoners
3070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3024 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Ypelaar
53% Koopwoningen
5.101 Inwoners per km²

Locatie van Ter Hoogestraat 31

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Ter Hoogestraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Hoogestraat 31?

De gemiddelde woningwaarde in Ypelaar is €363.000. Dat komt neer op circa €1.665 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Hoogestraat 31 zich tot de wijk Ypelaar?

Ter Hoogestraat 31 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Ypelaar. De buurt telt 3.024 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Hoogestraat 31?

Ter Hoogestraat 31 is een woonhuis in Ypelaar, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ter Hoogestraat 31 vergeleken met de buurt?

Ter Hoogestraat 31 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 326 m². In Ypelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ypelaar?

De wijk Ypelaar in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Vanuit Ter Hoogestraat 31 in Ypelaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ter Hoogestraat 31: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ypelaar?

Recreatie nabij Ypelaar: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Ter Hoogestraat 31?

Een woningrapport voor Ter Hoogestraat 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ypelaar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.