Streetview Valkenierslaan 380 Breda

Valkenierslaan 380, 4834 CP Breda

63 m² Bouwjaar 2012 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Valkenierslaan 380 is een appartement in Breda, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
214 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Valkenierslaan 380

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenierslaan 380

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
62.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37%
CO₂-emissie
29.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Breda

5990 Inwoners
3070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3024 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Ypelaar
53% Koopwoningen
5.101 Inwoners per km²

Locatie van Valkenierslaan 380

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Valkenierslaan 380

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenierslaan 380?

De gemiddelde woningwaarde in Ypelaar is €363.000. Dat komt neer op circa €5.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenierslaan 380 zich tot de wijk Ypelaar?

Valkenierslaan 380 is een appartement van 63 m² in de wijk Ypelaar. De buurt telt 3.024 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenierslaan 380?

Valkenierslaan 380 is een appartement in Ypelaar, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Valkenierslaan 380 vergeleken met de buurt?

Valkenierslaan 380 heeft 63 m² woonoppervlakte en 214 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Ypelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenierslaan 380 en wat betekent dat?

Valkenierslaan 380 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-07-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenierslaan 380?

Valkenierslaan 380 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ypelaar?

De wijk Ypelaar in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Vanuit Valkenierslaan 380 in Ypelaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.