Streetview Valkenierslaan 180 Breda

Valkenierslaan 180, 4834 CL Breda

255 m² Bouwjaar 1962 9 kamers Label B

Valkenierslaan 180 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m², een perceel van 456 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
255 m²
Perceeloppervlakte
456 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Valkenierslaan 180

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenierslaan 180

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Breda

3875 Inwoners
1765 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1699 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Blauwe Kei
79% Koopwoningen
5.501 Inwoners per km²

Locatie van Valkenierslaan 180

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Valkenierslaan 180

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenierslaan 180?

De prijsindicatie voor Valkenierslaan 180 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Kei is €442.000. Dat komt neer op circa €1.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenierslaan 180 zich tot de wijk Blauwe Kei?

Valkenierslaan 180 is een woonhuis van 255 m² in de wijk Blauwe Kei. De buurt telt 1.699 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenierslaan 180?

Valkenierslaan 180 is een woonhuis in Blauwe Kei, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valkenierslaan 180 vergeleken met de buurt?

Valkenierslaan 180 heeft 255 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 456 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Blauwe Kei ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenierslaan 180 en wat betekent dat?

Valkenierslaan 180 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Valkenierslaan 180?

Valkenierslaan 180 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Blauwe Kei?

De wijk Blauwe Kei in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blauwe Kei?

Vanuit Valkenierslaan 180 in Blauwe Kei bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blauwe Kei?