Streetview Valkenierslaan 51 Breda

Valkenierslaan 51, 4834 CA Breda

169 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Valkenierslaan 51 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 173 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
604 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Valkenierslaan 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenierslaan 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Breda

3875 Inwoners
1765 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1699 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Blauwe Kei
79% Koopwoningen
5.501 Inwoners per km²

Locatie van Valkenierslaan 51

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Valkenierslaan 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenierslaan 51?

De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Kei is €442.000. Dat komt neer op circa €2.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenierslaan 51 zich tot de wijk Blauwe Kei?

Valkenierslaan 51 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Blauwe Kei. De buurt telt 1.699 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenierslaan 51?

Valkenierslaan 51 is een woonhuis in Blauwe Kei, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenierslaan 51 vergeleken met de buurt?

Valkenierslaan 51 heeft 169 m² woonoppervlakte en 604 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Blauwe Kei ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenierslaan 51 en wat betekent dat?

Valkenierslaan 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-10-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenierslaan 51?

Valkenierslaan 51 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blauwe Kei?

De wijk Blauwe Kei in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blauwe Kei?

Vanuit Valkenierslaan 51 in Blauwe Kei bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.