Eengezinswoning, hoekwoning Noutenhof 15 Breda

Noutenhof 15, 4834 BK Breda

162 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Noutenhof 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Breda, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 276 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
276 m²
Inhoud
686 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Noutenhof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noutenhof 15

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Breda

3875 Inwoners
1765 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1699 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Blauwe Kei
79% Koopwoningen
5.501 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noutenhof 15

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Noutenhof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Noutenhof 15?

De prijsindicatie voor Noutenhof 15 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Kei is €442.000. Dat komt neer op circa €2.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noutenhof 15 zich tot de wijk Blauwe Kei?

Noutenhof 15 is een eengezinswoning, hoekwoning van 162 m² in de wijk Blauwe Kei. De buurt telt 1.699 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noutenhof 15?

Noutenhof 15 is een eengezinswoning, hoekwoning in Blauwe Kei, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noutenhof 15 vergeleken met de buurt?

Noutenhof 15 heeft 162 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 276 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Blauwe Kei ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noutenhof 15 en wat betekent dat?

Noutenhof 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-05-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noutenhof 15?

Noutenhof 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Blauwe Kei?

De wijk Blauwe Kei in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blauwe Kei?

Vanuit Noutenhof 15 in Blauwe Kei bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.