Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) Cornelis Joosstraat 102 Breda

Cornelis Joosstraat 102, 4827 LN Breda

123 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Cornelis Joosstraat 102 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Breda, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Joosstraat 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Joosstraat 102

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.02 kg/m²

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Breda

3770 Inwoners
1885 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Geeren-zuid
19% Koopwoningen
5.187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis Joosstraat 102

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Cornelis Joosstraat 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Joosstraat 102?

De prijsindicatie voor Cornelis Joosstraat 102 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Geeren-zuid is €235.000. Dat komt neer op circa €1.911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Joosstraat 102 zich tot de wijk Geeren-zuid?

Cornelis Joosstraat 102 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) van 123 m² in de wijk Geeren-zuid. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Joosstraat 102?

Cornelis Joosstraat 102 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Geeren-zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Cornelis Joosstraat 102 vergeleken met de buurt?

Cornelis Joosstraat 102 heeft 123 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Geeren-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Joosstraat 102 en wat betekent dat?

Cornelis Joosstraat 102 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Joosstraat 102?

Cornelis Joosstraat 102 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Geeren-zuid?

De wijk Geeren-zuid in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geeren-zuid?