Galerijflat Antwerpenstraat 160 Breda

Antwerpenstraat 160, 4826 HE Breda

77 m² Bouwjaar 1965 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Antwerpenstraat 160 is een galerijflat in Breda, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Antwerpenstraat 160

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Antwerpenstraat 160

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Breda

4935 Inwoners
2385 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2262 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Biesdonk
38% Koopwoningen
6.251 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Antwerpenstraat 160

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Antwerpenstraat 160

Wat is de geschatte woningwaarde van Antwerpenstraat 160?

De prijsindicatie voor Antwerpenstraat 160 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Biesdonk is €239.000. Dat komt neer op circa €3.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Antwerpenstraat 160 zich tot de wijk Biesdonk?

Antwerpenstraat 160 is een galerijflat van 77 m² in de wijk Biesdonk. De buurt telt 2.262 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Antwerpenstraat 160?

Antwerpenstraat 160 is een galerijflat in Biesdonk, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Antwerpenstraat 160 vergeleken met de buurt?

Antwerpenstraat 160 heeft 77 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Biesdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Antwerpenstraat 160 en wat betekent dat?

Antwerpenstraat 160 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Antwerpenstraat 160?

Antwerpenstraat 160 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Biesdonk?

De wijk Biesdonk in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biesdonk?

Vanuit Antwerpenstraat 160 in Biesdonk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.