Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Willebroekstraat 7 Breda

Willebroekstraat 7, 4826 GG Breda

118 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Willebroekstraat 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Breda, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 303 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
303 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Willebroekstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willebroekstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.3%
CO₂-emissie
15.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (171.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Breda

4215 Inwoners
1940 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1876 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Wisselaar
43% Koopwoningen
5.629 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willebroekstraat 7

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Willebroekstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Willebroekstraat 7?

De prijsindicatie voor Willebroekstraat 7 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Wisselaar is €252.000. Dat komt neer op circa €2.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willebroekstraat 7 zich tot de wijk Wisselaar?

Willebroekstraat 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Wisselaar. De buurt telt 1.876 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.629 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willebroekstraat 7?

Willebroekstraat 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Wisselaar, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willebroekstraat 7 vergeleken met de buurt?

Willebroekstraat 7 heeft 118 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 303 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Wisselaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willebroekstraat 7 en wat betekent dat?

Willebroekstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willebroekstraat 7?

Willebroekstraat 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 171 m².

Hoe is de woningmarkt in Wisselaar?

De wijk Wisselaar in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wisselaar?

Vanuit Willebroekstraat 7 in Wisselaar bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.