Streetview Nieuwe Bredase Baan 8 A Breda

Nieuwe Bredase Baan 8 A, 4825 BP Breda

338 m² Bouwjaar 1990 Label A

Nieuwe Bredase Baan 8 A is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 338 m² en een perceel van 1050 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
338 m²
Perceeloppervlakte
1050 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Bredase Baan 8 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Bredase Baan 8 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Breda

180 Inwoners
95 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
75 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Krogten
77% Koopwoningen
48 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Bredase Baan 8 A

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Nieuwe Bredase Baan 8 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Bredase Baan 8 A?

De prijsindicatie voor Nieuwe Bredase Baan 8 A ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Krogten is €442.000. Dat komt neer op circa €1.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Bredase Baan 8 A zich tot de wijk Krogten?

Nieuwe Bredase Baan 8 A is een woonhuis van 338 m² in de wijk Krogten. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 48 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Bredase Baan 8 A?

Nieuwe Bredase Baan 8 A is een woonhuis in Krogten, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwe Bredase Baan 8 A vergeleken met de buurt?

Nieuwe Bredase Baan 8 A heeft 338 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1050 m². In Krogten ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Bredase Baan 8 A en wat betekent dat?

Nieuwe Bredase Baan 8 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Krogten?

De wijk Krogten in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krogten?

Vanuit Nieuwe Bredase Baan 8 A in Krogten bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krogten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Bredase Baan 8 A: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.1 km.