Eengezinswoning, tussenwoning Noortberghmoeren 88 Breda

Noortberghmoeren 88, 4824 JH Breda

91 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Noortberghmoeren 88 is een eengezinswoning, tussenwoning in Breda, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Noortberghmoeren 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noortberghmoeren 88

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Breda

4150 Inwoners
1800 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1774 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Kievitsloop
71% Koopwoningen
4.841 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noortberghmoeren 88

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Noortberghmoeren 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Noortberghmoeren 88?

De prijsindicatie voor Noortberghmoeren 88 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Kievitsloop is €312.000. Dat komt neer op circa €3.429 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noortberghmoeren 88 zich tot de wijk Kievitsloop?

Noortberghmoeren 88 is een eengezinswoning, tussenwoning van 91 m² in de wijk Kievitsloop. De buurt telt 1.774 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.841 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noortberghmoeren 88?

Noortberghmoeren 88 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kievitsloop, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Noortberghmoeren 88 vergeleken met de buurt?

Noortberghmoeren 88 heeft 91 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kievitsloop ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noortberghmoeren 88 en wat betekent dat?

Noortberghmoeren 88 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noortberghmoeren 88?

Noortberghmoeren 88 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Kievitsloop?

De wijk Kievitsloop in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kievitsloop?

Vanuit Noortberghmoeren 88 in Kievitsloop bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 3 km.