Eengezinswoning, vrijstaande woning Zeggeveen 15 Breda

Zeggeveen 15, 4823 HM Breda

165 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Zeggeveen 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Breda, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 570 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
570 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€765.000 tot €865.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zeggeveen 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeggeveen 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.3%
CO₂-emissie
30.95 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (250.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage, garage met carport en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Breda

3110 Inwoners
1305 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1302 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Overkroeten
64% Koopwoningen
6.956 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeggeveen 15

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Zeggeveen 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeggeveen 15?

De prijsindicatie voor Zeggeveen 15 ligt rond €765.000 tot €865.000. De gemiddelde woningwaarde in Overkroeten is €360.000. Dat komt neer op circa €2.182 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeggeveen 15 zich tot de wijk Overkroeten?

Zeggeveen 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 165 m² in de wijk Overkroeten. De buurt telt 1.302 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.956 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeggeveen 15?

Zeggeveen 15 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Overkroeten, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zeggeveen 15 vergeleken met de buurt?

Zeggeveen 15 heeft 165 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 570 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Overkroeten ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeggeveen 15 en wat betekent dat?

Zeggeveen 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeggeveen 15?

Zeggeveen 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 250 m².

Hoe is de woningmarkt in Overkroeten?

De wijk Overkroeten in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overkroeten?

Vanuit Zeggeveen 15 in Overkroeten bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 4.1 km.