Streetview Arenberglaan 223 Breda

Arenberglaan 223, 4822 ZN Breda

165 m² Bouwjaar 1922 6 kamers Label C

Arenberglaan 223 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 1128 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
1128 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Arenberglaan 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arenberglaan 223

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Breda

3745 Inwoners
1740 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1668 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Kesteren
56% Koopwoningen
4.883 Inwoners per km²

Locatie van Arenberglaan 223

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Arenberglaan 223

Wat is de geschatte woningwaarde van Arenberglaan 223?

De prijsindicatie voor Arenberglaan 223 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Kesteren is €265.000. Dat komt neer op circa €1.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arenberglaan 223 zich tot de wijk Kesteren?

Arenberglaan 223 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Kesteren. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.883 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arenberglaan 223?

Arenberglaan 223 is een woonhuis in Kesteren, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arenberglaan 223 vergeleken met de buurt?

Arenberglaan 223 heeft 165 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 1128 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kesteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arenberglaan 223 en wat betekent dat?

Arenberglaan 223 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Arenberglaan 223?

Arenberglaan 223 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kesteren?

De wijk Kesteren in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kesteren?

Vanuit Arenberglaan 223 in Kesteren bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kesteren?