Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 349 m²
Wagemakerspark 49 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 349 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wagemakerspark 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Wagemakerspark 49 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportpark is €493.000. Dat komt neer op circa €2.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWagemakerspark 49 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Sportpark. De buurt telt 1.612 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.883 inwoners per km².
Wagemakerspark 49 is een woonhuis in Sportpark, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wagemakerspark 49 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 349 m². In Sportpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wagemakerspark 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.59 kg/jaar.
De wijk Sportpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Wagemakerspark 49 in Sportpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wagemakerspark 49: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.3 km.