Streetview Wagemakerspark 27 Breda

Wagemakerspark 27, 4818 TV Breda

139 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Wagemakerspark 27 is een appartement in Breda, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
139 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wagemakerspark 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wagemakerspark 27

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Breda

3415 Inwoners
1645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1612 Woningvoorraad
€493.000 Gem. woningwaarde Sportpark
71% Koopwoningen
2.883 Inwoners per km²

Locatie van Wagemakerspark 27

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Wagemakerspark 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Wagemakerspark 27?

De prijsindicatie voor Wagemakerspark 27 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportpark is €493.000. Dat komt neer op circa €3.547 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wagemakerspark 27 zich tot de wijk Sportpark?

Wagemakerspark 27 is een appartement van 139 m² in de wijk Sportpark. De buurt telt 1.612 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.883 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wagemakerspark 27?

Wagemakerspark 27 is een appartement in Sportpark, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wagemakerspark 27 vergeleken met de buurt?

Wagemakerspark 27 heeft 139 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Sportpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wagemakerspark 27 en wat betekent dat?

Wagemakerspark 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-04-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wagemakerspark 27?

Wagemakerspark 27 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sportpark?

De wijk Sportpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sportpark?

Vanuit Wagemakerspark 27 in Sportpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.