Streetview Tennisstraat 46 Breda

Tennisstraat 46, 4818 TN Breda

126 m² Bouwjaar 1935 5 kamers Label F

Tennisstraat 46 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Tennisstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tennisstraat 46

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Breda

3415 Inwoners
1645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1612 Woningvoorraad
€493.000 Gem. woningwaarde Sportpark
71% Koopwoningen
2.883 Inwoners per km²

Locatie van Tennisstraat 46

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Tennisstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Tennisstraat 46?

De prijsindicatie voor Tennisstraat 46 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportpark is €493.000. Dat komt neer op circa €3.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tennisstraat 46 zich tot de wijk Sportpark?

Tennisstraat 46 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Sportpark. De buurt telt 1.612 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.883 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tennisstraat 46?

Tennisstraat 46 is een woonhuis in Sportpark, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tennisstraat 46 vergeleken met de buurt?

Tennisstraat 46 heeft 126 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sportpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tennisstraat 46 en wat betekent dat?

Tennisstraat 46 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Tennisstraat 46?

Tennisstraat 46 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sportpark?

De wijk Sportpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sportpark?

Vanuit Tennisstraat 46 in Sportpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sportpark?