Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 285 m²
- Perceeloppervlakte
- 302 m²
- Inhoud
- 1060 m³
- Kamers
- 10
Paul Windhausenweg 17 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m², een perceel van 302 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paul Windhausenweg 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Paul Windhausenweg 17 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Sportpark is €493.000. Dat komt neer op circa €1.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaul Windhausenweg 17 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Sportpark. De buurt telt 1.612 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.883 inwoners per km².
Paul Windhausenweg 17 is een woonhuis in Sportpark, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Paul Windhausenweg 17 heeft 285 m² woonoppervlakte en 1060 m³ inhoud. Het perceel is 302 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Sportpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paul Windhausenweg 17 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Paul Windhausenweg 17 heeft 10 kamers.
De wijk Sportpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Paul Windhausenweg 17 in Sportpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paul Windhausenweg 17: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.3 km.