Streetview Baronielaan 142 Breda

Baronielaan 142, 4818 RD Breda

268 m² Bouwjaar 1905 8 kamers 6 slaapkamers Label B

Baronielaan 142 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m², een perceel van 427 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
427 m²
Inhoud
1209 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 142

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baronielaan 142

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Locatie van Baronielaan 142

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Baronielaan 142

Wat is de geschatte woningwaarde van Baronielaan 142?

De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €2.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baronielaan 142 zich tot de wijk Zandberg?

Baronielaan 142 is een woonhuis van 268 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baronielaan 142?

Baronielaan 142 is een woonhuis in Zandberg, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Baronielaan 142 vergeleken met de buurt?

Baronielaan 142 heeft 268 m² woonoppervlakte en 1209 m³ inhoud. Het perceel is 427 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baronielaan 142 en wat betekent dat?

Baronielaan 142 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baronielaan 142?

Baronielaan 142 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?

Vanuit Baronielaan 142 in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.