Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 443 m²
Baronielaan 114 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 443 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Baronielaan 114 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €2.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaronielaan 114 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².
Baronielaan 114 is een woonhuis in Zandberg, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Baronielaan 114 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 443 m². In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baronielaan 114 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Baronielaan 114 in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baronielaan 114: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Zandberg: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).