Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 400 m²
- Perceeloppervlakte
- 641 m²
- Inhoud
- 1600 m³
- Kamers
- 11
Baronielaan 2 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 400 m², een perceel van 641 m² en 11 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Baronielaan 2 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €1.435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaronielaan 2 is een woonhuis van 400 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².
Baronielaan 2 is een woonhuis in Zandberg, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Baronielaan 2 heeft 400 m² woonoppervlakte en 1600 m³ inhoud. Het perceel is 641 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baronielaan 2 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Baronielaan 2 heeft 11 kamers.
De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Baronielaan 2 in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baronielaan 2: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.