Benedenwoning Zandbergweg 88 A Breda

Zandbergweg 88 A, 4818 LN Breda

79 m² Bouwjaar 1916 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Zandbergweg 88 A is een benedenwoning in Breda, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
219 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Zandbergweg 88 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandbergweg 88 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandbergweg 88 A

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Zandbergweg 88 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandbergweg 88 A?

De prijsindicatie voor Zandbergweg 88 A ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €7.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandbergweg 88 A zich tot de wijk Zandberg?

Zandbergweg 88 A is een benedenwoning van 79 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandbergweg 88 A?

Zandbergweg 88 A is een benedenwoning in Zandberg, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandbergweg 88 A vergeleken met de buurt?

Zandbergweg 88 A heeft 79 m² woonoppervlakte en 219 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandbergweg 88 A en wat betekent dat?

Zandbergweg 88 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Zandbergweg 88 A?

Zandbergweg 88 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?

Vanuit Zandbergweg 88 A in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.