Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Franklin Rooseveltlaan 55 Breda

Franklin Rooseveltlaan 55, 4818 KB Breda

172 m² Bouwjaar 1933 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Franklin Rooseveltlaan 55 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Breda, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 299 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
299 m²
Inhoud
705 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €955.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Franklin Rooseveltlaan 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Franklin Rooseveltlaan 55

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
125.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.4%
CO₂-emissie
27.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (113.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Franklin Rooseveltlaan 55

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Franklin Rooseveltlaan 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Franklin Rooseveltlaan 55?

De prijsindicatie voor Franklin Rooseveltlaan 55 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €3.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Franklin Rooseveltlaan 55 zich tot de wijk Zandberg?

Franklin Rooseveltlaan 55 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 172 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Franklin Rooseveltlaan 55?

Franklin Rooseveltlaan 55 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zandberg, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Franklin Rooseveltlaan 55 vergeleken met de buurt?

Franklin Rooseveltlaan 55 heeft 172 m² woonoppervlakte en 705 m³ inhoud. Het perceel is 299 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Franklin Rooseveltlaan 55 en wat betekent dat?

Franklin Rooseveltlaan 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Franklin Rooseveltlaan 55?

Franklin Rooseveltlaan 55 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 113 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.