Streetview Franklin Rooseveltlaan 7 BIS Breda

Franklin Rooseveltlaan 7 BIS, 4818 KA Breda

94 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Franklin Rooseveltlaan 7 BIS is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 209 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
209 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Franklin Rooseveltlaan 7 BIS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Franklin Rooseveltlaan 7 BIS

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Locatie van Franklin Rooseveltlaan 7 BIS

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Franklin Rooseveltlaan 7 BIS

Wat is de geschatte woningwaarde van Franklin Rooseveltlaan 7 BIS?

De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €6.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Franklin Rooseveltlaan 7 BIS zich tot de wijk Zandberg?

Franklin Rooseveltlaan 7 BIS is een woonhuis van 94 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Franklin Rooseveltlaan 7 BIS?

Franklin Rooseveltlaan 7 BIS is een woonhuis in Zandberg, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Franklin Rooseveltlaan 7 BIS vergeleken met de buurt?

Franklin Rooseveltlaan 7 BIS heeft 94 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 209 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Franklin Rooseveltlaan 7 BIS en wat betekent dat?

Franklin Rooseveltlaan 7 BIS heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Franklin Rooseveltlaan 7 BIS?

Franklin Rooseveltlaan 7 BIS heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?

Vanuit Franklin Rooseveltlaan 7 BIS in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.