2-onder-1-kapwoning Wethouder Romboutsstraat 57 Breda

Wethouder Romboutsstraat 57, 4818 HG Breda

171 m² Bouwjaar 1928 9 kamers 6 slaapkamers Label G

Wethouder Romboutsstraat 57 is een 2-onder-1-kapwoning in Breda, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 161 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Inhoud
4788 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wethouder Romboutsstraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder Romboutsstraat 57

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
273.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
483.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
88.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wethouder Romboutsstraat 57

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Wethouder Romboutsstraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder Romboutsstraat 57?

De prijsindicatie voor Wethouder Romboutsstraat 57 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €3.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder Romboutsstraat 57 zich tot de wijk Zandberg?

Wethouder Romboutsstraat 57 is een 2-onder-1-kapwoning van 171 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder Romboutsstraat 57?

Wethouder Romboutsstraat 57 is een 2-onder-1-kapwoning in Zandberg, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wethouder Romboutsstraat 57 vergeleken met de buurt?

Wethouder Romboutsstraat 57 heeft 171 m² woonoppervlakte en 4788 m³ inhoud. Het perceel is 161 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder Romboutsstraat 57 en wat betekent dat?

Wethouder Romboutsstraat 57 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-08-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 88.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wethouder Romboutsstraat 57?

Wethouder Romboutsstraat 57 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?