Streetview Hortensiastraat 13 Breda

Hortensiastraat 13, 4818 GM Breda

155 m² Bouwjaar 1927 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Hortensiastraat 13 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 164 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hortensiastraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hortensiastraat 13

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Breda

5120 Inwoners
2425 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2212 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Zandberg
69% Koopwoningen
6.954 Inwoners per km²

Locatie van Hortensiastraat 13

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Hortensiastraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hortensiastraat 13?

De prijsindicatie voor Hortensiastraat 13 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €3.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hortensiastraat 13 zich tot de wijk Zandberg?

Hortensiastraat 13 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hortensiastraat 13?

Hortensiastraat 13 is een woonhuis in Zandberg, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hortensiastraat 13 vergeleken met de buurt?

Hortensiastraat 13 heeft 155 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hortensiastraat 13 en wat betekent dat?

Hortensiastraat 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hortensiastraat 13?

Hortensiastraat 13 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zandberg?

De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandberg?

Vanuit Hortensiastraat 13 in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.