Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 302 m²
- Perceeloppervlakte
- 1910 m²
Zandberglaan 50 BIS is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m² en een perceel van 1910 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandberglaan 50 BIS
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zandberg is €574.000. Dat komt neer op circa €1.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandberglaan 50 BIS is een woonhuis van 302 m² in de wijk Zandberg. De buurt telt 2.212 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.954 inwoners per km².
Zandberglaan 50 BIS is een woonhuis in Zandberg, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zandberglaan 50 BIS heeft 302 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1910 m². In Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zandberglaan 50 BIS heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Zandberg in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zandberglaan 50 BIS in Zandberg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandberglaan 50 BIS: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Zandberg: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).