Galerijflat (appartement) Fruitlaan 74 Breda

Fruitlaan 74, 4817 XZ Breda

65 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Fruitlaan 74 is een galerijflat (appartement) in Breda, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
169 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Fruitlaan 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fruitlaan 74

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
58.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
20.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
71.1%
CO₂-emissie
5.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Breda

10480 Inwoners
5730 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
5108 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Brabantpark
41% Koopwoningen
4.669 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fruitlaan 74

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Fruitlaan 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Fruitlaan 74?

De prijsindicatie voor Fruitlaan 74 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Brabantpark is €310.000. Dat komt neer op circa €4.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fruitlaan 74 zich tot de wijk Brabantpark?

Fruitlaan 74 is een galerijflat (appartement) van 65 m² in de wijk Brabantpark. De buurt telt 5.108 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.669 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fruitlaan 74?

Fruitlaan 74 is een galerijflat (appartement) in Brabantpark, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Fruitlaan 74 vergeleken met de buurt?

Fruitlaan 74 heeft 65 m² woonoppervlakte en 169 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Brabantpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fruitlaan 74 en wat betekent dat?

Fruitlaan 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fruitlaan 74?

Fruitlaan 74 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brabantpark?

De wijk Brabantpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 10.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brabantpark?

Vanuit Fruitlaan 74 in Brabantpark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.