Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 440 m²
Tuinbouwlaan 37 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m² en een perceel van 440 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tuinbouwlaan 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brabantpark is €310.000. Dat komt neer op circa €1.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTuinbouwlaan 37 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Brabantpark. De buurt telt 5.108 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.669 inwoners per km².
Tuinbouwlaan 37 is een woonhuis in Brabantpark, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Tuinbouwlaan 37 heeft 290 m² woonoppervlakte. Het perceel is 440 m². In Brabantpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tuinbouwlaan 37 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-09-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.72 kg/jaar.
De wijk Brabantpark in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 10.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Tuinbouwlaan 37 in Brabantpark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tuinbouwlaan 37: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Brabantpark: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).