Eengezinswoning, tussenwoning Leeuwerikstraat 25 Breda

Leeuwerikstraat 25, 4815 CR Breda

86 m² Bouwjaar 1945 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Leeuwerikstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Breda, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
402 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Leeuwerikstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwerikstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.7%
CO₂-emissie
36.97 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Breda

4190 Inwoners
2020 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1823 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Belcrum
57% Koopwoningen
7.935 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuwerikstraat 25

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Leeuwerikstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwerikstraat 25?

De prijsindicatie voor Leeuwerikstraat 25 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Belcrum is €383.000. Dat komt neer op circa €4.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwerikstraat 25 zich tot de wijk Belcrum?

Leeuwerikstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 86 m² in de wijk Belcrum. De buurt telt 1.823 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.935 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwerikstraat 25?

Leeuwerikstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Belcrum, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leeuwerikstraat 25 vergeleken met de buurt?

Leeuwerikstraat 25 heeft 86 m² woonoppervlakte en 402 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Belcrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwerikstraat 25 en wat betekent dat?

Leeuwerikstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwerikstraat 25?

Leeuwerikstraat 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Belcrum?

De wijk Belcrum in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belcrum?

Vanuit Leeuwerikstraat 25 in Belcrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.