Streetview Liesboslaan 16 Breda

Liesboslaan 16, 4814 NW Breda

215 m² Bouwjaar 2011 5 kamers Label A

Liesboslaan 16 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 805 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
805 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Liesboslaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Liesboslaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Breda

8910 Inwoners
3945 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3925 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Princenhage
62% Koopwoningen
3.381 Inwoners per km²

Locatie van Liesboslaan 16

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Liesboslaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Liesboslaan 16?

De prijsindicatie voor Liesboslaan 16 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Princenhage is €379.000. Dat komt neer op circa €1.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Liesboslaan 16 zich tot de wijk Princenhage?

Liesboslaan 16 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Princenhage. De buurt telt 3.925 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Liesboslaan 16?

Liesboslaan 16 is een woonhuis in Princenhage, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Liesboslaan 16 vergeleken met de buurt?

Liesboslaan 16 heeft 215 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 805 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Princenhage ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Liesboslaan 16 en wat betekent dat?

Liesboslaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Liesboslaan 16?

Liesboslaan 16 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Princenhage?

De wijk Princenhage in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Princenhage?

Vanuit Liesboslaan 16 in Princenhage bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.