Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Inhoud
- 452 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Acaciastraat 122 is een appartement in Breda, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Acaciastraat 122
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Acaciastraat 122 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinzigt is €241.000. Dat komt neer op circa €1.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAcaciastraat 122 is een appartement van 122 m² in de wijk Tuinzigt. De buurt telt 4.113 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.718 inwoners per km².
Acaciastraat 122 is een appartement in Tuinzigt, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Acaciastraat 122 heeft 122 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Tuinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Acaciastraat 122 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-06-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Acaciastraat 122 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Tuinzigt in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Acaciastraat 122 in Tuinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Acaciastraat 122: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.