Eengezinswoning, tussenwoning Magnoliastraat 98 Breda

Magnoliastraat 98, 4814 CS Breda

106 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Magnoliastraat 98 is een eengezinswoning, tussenwoning in Breda, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 168 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Magnoliastraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Magnoliastraat 98

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.3%
CO₂-emissie
33.63 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Breda

7695 Inwoners
4555 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
4113 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Tuinzigt
34% Koopwoningen
6.718 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Magnoliastraat 98

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Magnoliastraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Magnoliastraat 98?

De prijsindicatie voor Magnoliastraat 98 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinzigt is €241.000. Dat komt neer op circa €2.274 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Magnoliastraat 98 zich tot de wijk Tuinzigt?

Magnoliastraat 98 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de wijk Tuinzigt. De buurt telt 4.113 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.718 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Magnoliastraat 98?

Magnoliastraat 98 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuinzigt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Magnoliastraat 98 vergeleken met de buurt?

Magnoliastraat 98 heeft 106 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Tuinzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Magnoliastraat 98 en wat betekent dat?

Magnoliastraat 98 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Magnoliastraat 98?

Magnoliastraat 98 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuinzigt?

De wijk Tuinzigt in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinzigt?

Vanuit Magnoliastraat 98 in Tuinzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.