Tussenwoning (drive-in woning) Burgemeester Wermenbolstraat 16 Breda

Burgemeester Wermenbolstraat 16, 4813 PV Breda

148 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Burgemeester Wermenbolstraat 16 is een tussenwoning (drive-in woning) in Breda, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 146 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
478 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Wermenbolstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Wermenbolstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Breda

8910 Inwoners
3945 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3925 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Princenhage
62% Koopwoningen
3.381 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Wermenbolstraat 16

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Burgemeester Wermenbolstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Wermenbolstraat 16?

De prijsindicatie voor Burgemeester Wermenbolstraat 16 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Princenhage is €379.000. Dat komt neer op circa €2.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Wermenbolstraat 16 zich tot de wijk Princenhage?

Burgemeester Wermenbolstraat 16 is een tussenwoning (drive-in woning) van 148 m² in de wijk Princenhage. De buurt telt 3.925 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Wermenbolstraat 16?

Burgemeester Wermenbolstraat 16 is een tussenwoning (drive-in woning) in Princenhage, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Burgemeester Wermenbolstraat 16 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Wermenbolstraat 16 heeft 148 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Princenhage ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Wermenbolstraat 16 en wat betekent dat?

Burgemeester Wermenbolstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Wermenbolstraat 16?

Burgemeester Wermenbolstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 53 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Princenhage?

De wijk Princenhage in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.