Portiekflat Turfvaartstraat 14 Breda

Turfvaartstraat 14, 4813 HT Breda

147 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Turfvaartstraat 14 is een portiekflat in Breda, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
147 m²
Inhoud
521 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Turfvaartstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Turfvaartstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
57.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
80.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
15.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Breda

8910 Inwoners
3945 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3925 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Princenhage
62% Koopwoningen
3.381 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Turfvaartstraat 14

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Turfvaartstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Turfvaartstraat 14?

De prijsindicatie voor Turfvaartstraat 14 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Princenhage is €379.000. Dat komt neer op circa €2.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Turfvaartstraat 14 zich tot de wijk Princenhage?

Turfvaartstraat 14 is een portiekflat van 147 m² in de wijk Princenhage. De buurt telt 3.925 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Turfvaartstraat 14?

Turfvaartstraat 14 is een portiekflat in Princenhage, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Turfvaartstraat 14 vergeleken met de buurt?

Turfvaartstraat 14 heeft 147 m² woonoppervlakte en 521 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Princenhage ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Turfvaartstraat 14 en wat betekent dat?

Turfvaartstraat 14 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-03-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Turfvaartstraat 14?

Turfvaartstraat 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Princenhage?

De wijk Princenhage in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Princenhage?

Vanuit Turfvaartstraat 14 in Princenhage bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.