Streetview Mastbosstraat 60 Breda

Mastbosstraat 60, 4813 GV Breda

223 m² Bouwjaar 1929 8 kamers 7 slaapkamers Label F

Mastbosstraat 60 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 667 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
223 m²
Perceeloppervlakte
667 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Mastbosstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mastbosstraat 60

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Breda

8910 Inwoners
3945 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3925 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Princenhage
62% Koopwoningen
3.381 Inwoners per km²

Locatie van Mastbosstraat 60

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Mastbosstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Mastbosstraat 60?

De gemiddelde woningwaarde in Princenhage is €379.000. Dat komt neer op circa €1.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mastbosstraat 60 zich tot de wijk Princenhage?

Mastbosstraat 60 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Princenhage. De buurt telt 3.925 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mastbosstraat 60?

Mastbosstraat 60 is een woonhuis in Princenhage, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mastbosstraat 60 vergeleken met de buurt?

Mastbosstraat 60 heeft 223 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 667 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Princenhage ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mastbosstraat 60 en wat betekent dat?

Mastbosstraat 60 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-10-10. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mastbosstraat 60?

Mastbosstraat 60 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Princenhage?

De wijk Princenhage in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Princenhage?

Vanuit Mastbosstraat 60 in Princenhage bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.