Eengezinswoning, tussenwoning Laan van Mertersem 20 Breda

Laan van Mertersem 20, 4813 GH Breda

145 m² Bouwjaar 1957 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Laan van Mertersem 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Breda, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 206 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Laan van Mertersem 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Mertersem 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Breda

8910 Inwoners
3945 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3925 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Princenhage
62% Koopwoningen
3.381 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Mertersem 20

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Laan van Mertersem 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Mertersem 20?

De prijsindicatie voor Laan van Mertersem 20 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Princenhage is €379.000. Dat komt neer op circa €2.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Mertersem 20 zich tot de wijk Princenhage?

Laan van Mertersem 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 145 m² in de wijk Princenhage. De buurt telt 3.925 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Mertersem 20?

Laan van Mertersem 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Princenhage, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan van Mertersem 20 vergeleken met de buurt?

Laan van Mertersem 20 heeft 145 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Princenhage ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Mertersem 20 en wat betekent dat?

Laan van Mertersem 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-10-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Mertersem 20?

Laan van Mertersem 20 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Princenhage?

De wijk Princenhage in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Princenhage?

Vanuit Laan van Mertersem 20 in Princenhage bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.