Streetview Doelenstraat 5 B3 Breda

Doelenstraat 5 B3, 4813 BG Breda

65 m² Bouwjaar 1996

Doelenstraat 5 B3 is een appartement in Breda, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
65 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Doelenstraat 5 B3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Breda

8910 Inwoners
3945 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3925 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Princenhage
62% Koopwoningen
3.381 Inwoners per km²

Locatie van Doelenstraat 5 B3

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Doelenstraat 5 B3

Wat is de geschatte woningwaarde van Doelenstraat 5 B3?

De gemiddelde woningwaarde in Princenhage is €379.000. Dat komt neer op circa €5.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doelenstraat 5 B3 zich tot de wijk Princenhage?

Doelenstraat 5 B3 is een appartement van 65 m² in de wijk Princenhage. De buurt telt 3.925 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.381 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doelenstraat 5 B3?

Doelenstraat 5 B3 is een appartement in Princenhage, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Doelenstraat 5 B3 vergeleken met de buurt?

Doelenstraat 5 B3 heeft 65 m² woonoppervlakte. In Princenhage ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Princenhage?

De wijk Princenhage in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Princenhage?

Vanuit Doelenstraat 5 B3 in Princenhage bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Princenhage?

Zorg en onderwijs in de buurt van Doelenstraat 5 B3: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Princenhage?

Recreatie nabij Princenhage: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Doelenstraat 5 B3?

Een woningrapport voor Doelenstraat 5 B3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Princenhage. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.