Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Merel 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Boxmeer, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 275 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 400.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (104.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Parkeren
Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Luneven
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,8 kmDagelijks
Supermarkt
0,9 kmGezondheid
Huisarts
0,7 kmVervoer
Treinstation
1,3 kmVervoer
Snelweg oprit
2,5 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
0,9 kmGezondheid
Apotheek
1,1 kmGezondheid
Ziekenhuis
4,2 kmHoreca
Restaurant
0,8 kmHoreca
Café
1,1 kmCultuur
Bibliotheek
1,4 kmCultuur
Bioscoop
12,6 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Luneven
Merel 12 ligt in de buurt Luneven in Boxmeer. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.580 inwoners en 1.175 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 63% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 360.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Boxmeer.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Merel 12
Wat is de geschatte woningwaarde van Merel 12?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Luneven €360.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Merel 12 zich tot de CBS-buurt Luneven?
Merel 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 134 m² in de CBS-buurt Luneven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.175 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.234 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Merel 12?
Merel 12 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Luneven, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hoe groot is Merel 12 vergeleken met de buurt?
Merel 12 heeft 134 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Luneven €360.000.
Wat is het energielabel van Merel 12 en wat betekent dat?
Merel 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.03 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Merel 12?
Merel 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 104 m².
Hoe is de woningmarkt in Luneven?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Luneven in Boxmeer (Noord-Brabant) 2.580 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €360.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Luneven?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Luneven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 2,5 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Luneven?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Luneven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,2 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Luneven?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Luneven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,1 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Merel 12?
Een woningrapport voor Merel 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Luneven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Gratis tijdens de pilot
Klaar om te verkopen?
Niet elke makelaar in Boxmeer presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.