Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 483 m²
Burgemeester Verkuijlstraat 39 is een woonhuis in Boxmeer, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 483 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Verkuijlstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
12.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boxmeer Centrum is €269.000. Dat komt neer op circa €1.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Verkuijlstraat 39 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Boxmeer Centrum. De buurt telt 1.087 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.504 inwoners per km².
Burgemeester Verkuijlstraat 39 is een woonhuis in Boxmeer Centrum, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Burgemeester Verkuijlstraat 39 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 483 m². In Boxmeer Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Boxmeer Centrum in Boxmeer (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Burgemeester Verkuijlstraat 39 in Boxmeer Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Verkuijlstraat 39: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Boxmeer Centrum: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Burgemeester Verkuijlstraat 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boxmeer Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.