Eengezinswoning, hoekwoning Hugo de Grootsingel 70 Bovenkarspel

Hugo de Grootsingel 70, 1611 ZS Bovenkarspel

137 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Hugo de Grootsingel 70 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bovenkarspel, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 240 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hugo de Grootsingel 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo de Grootsingel 70

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.7%
CO₂-emissie
28.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Bovenkarspel

2725 Inwoners
1200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1178 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Plan Zuid
61% Koopwoningen
4.903 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo de Grootsingel 70

Vergelijkbare woningen in Bovenkarspel

Veelgestelde vragen over Hugo de Grootsingel 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo de Grootsingel 70?

De prijsindicatie voor Hugo de Grootsingel 70 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Plan Zuid is €303.000. Dat komt neer op circa €2.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo de Grootsingel 70 zich tot de wijk Plan Zuid?

Hugo de Grootsingel 70 is een eengezinswoning, hoekwoning van 137 m² in de wijk Plan Zuid. De buurt telt 1.178 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.903 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo de Grootsingel 70?

Hugo de Grootsingel 70 is een eengezinswoning, hoekwoning in Plan Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hugo de Grootsingel 70 vergeleken met de buurt?

Hugo de Grootsingel 70 heeft 137 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Plan Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo de Grootsingel 70 en wat betekent dat?

Hugo de Grootsingel 70 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo de Grootsingel 70?

Hugo de Grootsingel 70 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Plan Zuid?

De wijk Plan Zuid in Bovenkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plan Zuid?