Eengezinswoning, tussenwoning La Reinelaan 99 Bovenkarspel

La Reinelaan 99, 1611 ZC Bovenkarspel

123 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

La Reinelaan 99 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bovenkarspel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor La Reinelaan 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel La Reinelaan 99

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.9%
CO₂-emissie
25.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies en Politiekeurmerk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Bovenkarspel

2725 Inwoners
1200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1178 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Plan Zuid
61% Koopwoningen
4.903 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van La Reinelaan 99

Vergelijkbare woningen in Bovenkarspel

Veelgestelde vragen over La Reinelaan 99

Wat is de geschatte woningwaarde van La Reinelaan 99?

De prijsindicatie voor La Reinelaan 99 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Plan Zuid is €303.000. Dat komt neer op circa €2.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt La Reinelaan 99 zich tot de wijk Plan Zuid?

La Reinelaan 99 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Plan Zuid. De buurt telt 1.178 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.903 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op La Reinelaan 99?

La Reinelaan 99 is een eengezinswoning, tussenwoning in Plan Zuid, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is La Reinelaan 99 vergeleken met de buurt?

La Reinelaan 99 heeft 123 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Plan Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van La Reinelaan 99 en wat betekent dat?

La Reinelaan 99 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van La Reinelaan 99?

La Reinelaan 99 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Plan Zuid?

De wijk Plan Zuid in Bovenkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plan Zuid?

Vanuit La Reinelaan 99 in Plan Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.