Eengezinswoning, tussenwoning Hertog Albrechtstraat 197 Bovenkarspel

Hertog Albrechtstraat 197, 1611 GG Bovenkarspel

128 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hertog Albrechtstraat 197 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bovenkarspel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 172 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hertog Albrechtstraat 197

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertog Albrechtstraat 197

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
130.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
26.1 kg/m²

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bovenkarspel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Bovenkarspel

1880 Inwoners
780 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
759 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Princenhof Bovenkarspel
62% Koopwoningen
5.133 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hertog Albrechtstraat 197

Vergelijkbare woningen in Bovenkarspel

Veelgestelde vragen over Hertog Albrechtstraat 197

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertog Albrechtstraat 197?

De prijsindicatie voor Hertog Albrechtstraat 197 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Princenhof Bovenkarspel is €303.000. Dat komt neer op circa €2.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertog Albrechtstraat 197 zich tot de wijk Princenhof Bovenkarspel?

Hertog Albrechtstraat 197 is een eengezinswoning, tussenwoning van 128 m² in de wijk Princenhof Bovenkarspel. De buurt telt 759 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.133 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertog Albrechtstraat 197?

Hertog Albrechtstraat 197 is een eengezinswoning, tussenwoning in Princenhof Bovenkarspel, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hertog Albrechtstraat 197 vergeleken met de buurt?

Hertog Albrechtstraat 197 heeft 128 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Princenhof Bovenkarspel ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertog Albrechtstraat 197 en wat betekent dat?

Hertog Albrechtstraat 197 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertog Albrechtstraat 197?

Hertog Albrechtstraat 197 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Princenhof Bovenkarspel?

De wijk Princenhof Bovenkarspel in Bovenkarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.