Benedenwoning Azalealaan 140 Boskoop

Azalealaan 140, 2771 ZT Boskoop

67 m² Bouwjaar 1962 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Azalealaan 140 is een benedenwoning in Boskoop, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
241 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Azalealaan 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Azalealaan 140

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Boskoop

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Boskoop

580 Inwoners
270 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Biezen-Oost
49% Koopwoningen
866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Azalealaan 140

Vergelijkbare woningen in Boskoop

Veelgestelde vragen over Azalealaan 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Azalealaan 140?

De prijsindicatie voor Azalealaan 140 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezen-Oost is €342.000. Dat komt neer op circa €5.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Azalealaan 140 zich tot de wijk Biezen-Oost?

Azalealaan 140 is een benedenwoning van 67 m² in de wijk Biezen-Oost. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Azalealaan 140?

Azalealaan 140 is een benedenwoning in Biezen-Oost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Azalealaan 140 vergeleken met de buurt?

Azalealaan 140 heeft 67 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Biezen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Azalealaan 140 en wat betekent dat?

Azalealaan 140 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-07-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Azalealaan 140?

Azalealaan 140 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Biezen-Oost?

De wijk Biezen-Oost in Boskoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezen-Oost?

Vanuit Azalealaan 140 in Biezen-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.7 km.