Eengezinswoning, eindwoning (dijkwoning) Ridderbuurt 80 A Boskoop

Ridderbuurt 80 A, 2771 XZ Boskoop

123 m² Bouwjaar 1920 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Ridderbuurt 80 A is een eengezinswoning, eindwoning (dijkwoning) in Boskoop, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ridderbuurt 80 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ridderbuurt 80 A

Energielabel

Energieklasse
G
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Boskoop

2160 Inwoners
965 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
957 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Biezen-West
79% Koopwoningen
1.581 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ridderbuurt 80 A

Vergelijkbare woningen in Boskoop

Veelgestelde vragen over Ridderbuurt 80 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Ridderbuurt 80 A?

De prijsindicatie voor Ridderbuurt 80 A ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezen-West is €390.000. Dat komt neer op circa €3.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ridderbuurt 80 A zich tot de wijk Biezen-West?

Ridderbuurt 80 A is een eengezinswoning, eindwoning (dijkwoning) van 123 m² in de wijk Biezen-West. De buurt telt 957 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ridderbuurt 80 A?

Ridderbuurt 80 A is een eengezinswoning, eindwoning (dijkwoning) in Biezen-West, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ridderbuurt 80 A vergeleken met de buurt?

Ridderbuurt 80 A heeft 123 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Biezen-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ridderbuurt 80 A en wat betekent dat?

Ridderbuurt 80 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Ridderbuurt 80 A?

Ridderbuurt 80 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Biezen-West?

De wijk Biezen-West in Boskoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezen-West?

Vanuit Ridderbuurt 80 A in Biezen-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.