Streetview Ridderbuurt 70 Boskoop

Ridderbuurt 70, 2771 XZ Boskoop

293 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Ridderbuurt 70 is een woonhuis in Boskoop, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m², een perceel van 91 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
293 m²
Perceeloppervlakte
91 m²
Inhoud
877 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ridderbuurt 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ridderbuurt 70

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
107.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Boskoop

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Boskoop

2160 Inwoners
965 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
957 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Biezen-West
79% Koopwoningen
1.581 Inwoners per km²

Locatie van Ridderbuurt 70

Vergelijkbare woningen in Boskoop

Veelgestelde vragen over Ridderbuurt 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Ridderbuurt 70?

De gemiddelde woningwaarde in Biezen-West is €390.000. Dat komt neer op circa €1.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ridderbuurt 70 zich tot de wijk Biezen-West?

Ridderbuurt 70 is een woonhuis van 293 m² in de wijk Biezen-West. De buurt telt 957 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ridderbuurt 70?

Ridderbuurt 70 is een woonhuis in Biezen-West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ridderbuurt 70 vergeleken met de buurt?

Ridderbuurt 70 heeft 293 m² woonoppervlakte en 877 m³ inhoud. Het perceel is 91 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 59 m² per kamer. In Biezen-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ridderbuurt 70 en wat betekent dat?

Ridderbuurt 70 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ridderbuurt 70?

Ridderbuurt 70 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Biezen-West?

De wijk Biezen-West in Boskoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezen-West?

Vanuit Ridderbuurt 70 in Biezen-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.