Streetview Rijneveld 159 Boskoop

Rijneveld 159, 2771 XV Boskoop

187 m² Bouwjaar 2023

Rijneveld 159 is een woning in Boskoop, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
187 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijneveld 159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Boskoop

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Boskoop

580 Inwoners
270 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Biezen-Oost
49% Koopwoningen
866 Inwoners per km²

Locatie van Rijneveld 159

Vergelijkbare woningen in Boskoop

Veelgestelde vragen over Rijneveld 159

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijneveld 159?

De gemiddelde woningwaarde in Biezen-Oost is €342.000. Dat komt neer op circa €1.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijneveld 159 zich tot de wijk Biezen-Oost?

Rijneveld 159 is een woning van 187 m² in de wijk Biezen-Oost. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijneveld 159?

Rijneveld 159 is een woning in Biezen-Oost, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijneveld 159 vergeleken met de buurt?

Rijneveld 159 heeft 187 m² woonoppervlakte. In Biezen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Biezen-Oost?

De wijk Biezen-Oost in Boskoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezen-Oost?

Vanuit Rijneveld 159 in Biezen-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Biezen-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijneveld 159: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Biezen-Oost?

Recreatie nabij Biezen-Oost: restaurant (2.1 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rijneveld 159?

Een woningrapport voor Rijneveld 159 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Biezen-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.