Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 3010 m²
- Inhoud
- 767 m³
- Kamers
- 7
Toegangseweg 30 is een woonhuis in Boskoop, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 3010 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €614.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Toegangseweg 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
6.6 kmRestaurant
2.4 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Toegangseweg 30 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijneveld-Noord is €614.000. Dat komt neer op circa €2.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenToegangseweg 30 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Rijneveld-Noord. De buurt telt 84 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 136 inwoners per km².
Toegangseweg 30 is een woonhuis in Rijneveld-Noord, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Toegangseweg 30 heeft 208 m² woonoppervlakte en 767 m³ inhoud. Het perceel is 3010 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rijneveld-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €614.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Toegangseweg 30 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Toegangseweg 30 heeft 7 kamers.
De wijk Rijneveld-Noord in Boskoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €614.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Toegangseweg 30 in Rijneveld-Noord bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Toegangseweg 30: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.