Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 1980 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Toegangseweg 10 is een woonhuis in Boskoop, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 1980 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €614.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Toegangseweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
6.6 kmRestaurant
2.4 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Toegangseweg 10 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijneveld-Noord is €614.000. Dat komt neer op circa €4.355 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenToegangseweg 10 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Rijneveld-Noord. De buurt telt 84 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 136 inwoners per km².
Toegangseweg 10 is een woonhuis in Rijneveld-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Toegangseweg 10 heeft 141 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 1980 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rijneveld-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €614.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Toegangseweg 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Toegangseweg 10 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Rijneveld-Noord in Boskoop (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €614.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Toegangseweg 10 in Rijneveld-Noord bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Toegangseweg 10: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.6 km.