Villa, vrijstaande woning Populierenlaan 12 Bosch en Duin

Populierenlaan 12, 3735 LH Bosch en Duin

872 m² Bouwjaar 2010 16 kamers 5 slaapkamers Label A+

Populierenlaan 12 is een villa, vrijstaande woning in Bosch en Duin, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 872 m², een perceel van 3251 m² en 16 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
872 m²
Perceeloppervlakte
3251 m²
Inhoud
3544 m³
Kamers
16
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€4.750.000 tot €5.000.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met leisteen en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Populierenlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenlaan 12

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
84.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.4%
CO₂-emissie
18.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gehele vloerverwarming

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Bosch en Duin

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Bosch en Duin

1735 Inwoners
640 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
743 Woningvoorraad
€1.323.000 Gem. woningwaarde Bosch en Duin
80% Koopwoningen
379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierenlaan 12

Vergelijkbare woningen in Bosch en Duin

Veelgestelde vragen over Populierenlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenlaan 12?

De prijsindicatie voor Populierenlaan 12 ligt rond €4.750.000 tot €5.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Bosch en Duin is €1.323.000. Dat komt neer op circa €1.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenlaan 12 zich tot de wijk Bosch en Duin?

Populierenlaan 12 is een villa, vrijstaande woning van 872 m² in de wijk Bosch en Duin. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenlaan 12?

Populierenlaan 12 is een villa, vrijstaande woning in Bosch en Duin, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Populierenlaan 12 vergeleken met de buurt?

Populierenlaan 12 heeft 872 m² woonoppervlakte en 3544 m³ inhoud. Het perceel is 3251 m². Met 16 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Bosch en Duin ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenlaan 12 en wat betekent dat?

Populierenlaan 12 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenlaan 12?

Populierenlaan 12 heeft 16 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bosch en Duin?

De wijk Bosch en Duin in Bosch en Duin (Utrecht) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.323.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosch en Duin?

Vanuit Populierenlaan 12 in Bosch en Duin bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.