Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 1490 m²
- Inhoud
- 916 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Populierenlaan 13 A is een woonhuis in Bosch en Duin, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 1490 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Populierenlaan 13 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bosch en Duin is €1.323.000. Dat komt neer op circa €5.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPopulierenlaan 13 A is een woonhuis van 237 m² in de wijk Bosch en Duin. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 379 inwoners per km².
Populierenlaan 13 A is een woonhuis in Bosch en Duin, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Populierenlaan 13 A heeft 237 m² woonoppervlakte en 916 m³ inhoud. Het perceel is 1490 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bosch en Duin ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Populierenlaan 13 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Populierenlaan 13 A heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Bosch en Duin in Bosch en Duin (Utrecht) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.323.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Populierenlaan 13 A in Bosch en Duin bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Populierenlaan 13 A: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.1 km.