Streetview Tolhuislaan 24 Bosch en Duin

Tolhuislaan 24, 3735 KG Bosch en Duin

164 m² Bouwjaar 1931 Label C

Tolhuislaan 24 is een woonhuis in Bosch en Duin, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 560 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
560 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Tolhuislaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolhuislaan 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
36.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bosch en Duin

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Bosch en Duin

1735 Inwoners
640 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
743 Woningvoorraad
€1.323.000 Gem. woningwaarde Bosch en Duin
80% Koopwoningen
379 Inwoners per km²

Locatie van Tolhuislaan 24

Vergelijkbare woningen in Bosch en Duin

Veelgestelde vragen over Tolhuislaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolhuislaan 24?

De gemiddelde woningwaarde in Bosch en Duin is €1.323.000. Dat komt neer op circa €8.067 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolhuislaan 24 zich tot de wijk Bosch en Duin?

Tolhuislaan 24 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Bosch en Duin. De buurt telt 743 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolhuislaan 24?

Tolhuislaan 24 is een woonhuis in Bosch en Duin, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tolhuislaan 24 vergeleken met de buurt?

Tolhuislaan 24 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 560 m². In Bosch en Duin ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolhuislaan 24 en wat betekent dat?

Tolhuislaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.66 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bosch en Duin?

De wijk Bosch en Duin in Bosch en Duin (Utrecht) kenmerkt zich door 1.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.323.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosch en Duin?

Vanuit Tolhuislaan 24 in Bosch en Duin bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bosch en Duin?